SILVESTER 2022 v BARROCKU - Barrock.sk

SILVESTER 2022 v BARROCKU

FINAL PARTY ´22 & FIRST PARTY ´23

Rok sa s rokom stretol, je čas bilancovať a dávať si veľké ciele… Ale čosi, žartujeme! Načo ťa nudiť rečami o predsavzatiach, ktoré na 80 % aj tak nikto nedodrží, keď ťa namiesto toho môžeme pozvať na silvestrovskú párty ro(c)ka? A keby jednu, ale rovno dve!

 

RUKA HORE, BARROCK VÍTA NOVÝ ROK

Noc pred Silvestrom zaľahni radšej hneď po večerných správach, lebo nasledujúci večer ťa nebudeme šetriť. 31. 12. 2022 zažiješ v Barrocku posledný žúr roka 2022 a hneď po polnoci plynulo vtancuješ do prvého žúru 2023. Je jedno, koľko máš rokov a aká je tvoja výdrž na parkete. Rátame s tým, že rockerský životný štýl je energeticky náročný, boosting preto nechaj na nás. Do ruky ti dáme Jamesona s Red Bullom a do druhej oriešky a pukance. O hudobnú megadávku energie sa postará DJ J. See a zvyšok už spraví atmosféra Barrocka – energická a strhujúca, presne ako to máš rád. 

Ak chceš spraviť posledný krok v starom roku a prvý krok v novom roku v Barrocku, nelookuj ďalej a zabookuj si miesto. Vstupné 15 eur zahŕňa drink, snack a hudobný program.